Redirecting to another URL

Ours NEW 360° Gallery on www.antikpraha.com

Výkup

Jedním z cílů našeho antiku, starožitností je přiblížení umění všem, kteří obdivují a sbírají krásné věci, stejně jako my. Proto u nás můžete objevit zajímavé díla v různých cenových hladinách, aby si mohl vybrat opravdu každý podle svého vkusu. Můžete zde koupit obraz jak od akademického malíře, tak i obraz nesignován, případně od malíře, který není známý, ale pro nás byl něčím zajímavý.

! MOŽNOST KOMISIONÁLNÍHO PRODEJE !

Máte doma obraz a chcete ho prodat nebo zjistit jeho aktuální tržní cenu?

VYKUPUJEME OBRAZY

 • známých i méně známých autorů po celé České a Slovenské republice;
 • různé motivy a náměty;
 • olejomalby, kombinované techniky, staré malby, starožitné obrazy;
 • krajiny, portréty, historické obrazy, obrazy zvířat a další.

 

Pokud máte zájem o vykoupení vašeho obrazu nebo celé sbírky, případně pozůstalosti, neváhejte nás kontaktovat emailem na adrese: vykup@antikpraha.eu, do předmětu uveďte prosím odkud jste. Do textu napište víc informací: rozměry obrazu; původ obrazu; autora, pokud je Vám znám; případně stáří nebo další relevantní detaily, které by Vám mohli dopomoct k vyšší výkupní ceně obrazu. Fotky by neměly být rozmazané, prosíme o zaslání v dobré kvalitě a rozlišení.

V příloze nám prosím zašlete dostatek fotografií, konkrétně ke každému obrazu:

 • přední stranu obrazu;
 • zadní stranu obrazu;
 • samostatně přiblíženou signaturu, pokud je obraz podepsán.

 

Výkupní cena předmětů se řídí aktuální tržní cenou, poptávkou našich klientů, popularitou daného autora, designéra a dalších různých aspektů, včetně zaměření našeho Antiku. Snažíme se Vám nabídnout vždy maximální cenu ve chvíli, kdy se rozhodnete obraz prodat. Pokud máme zájem, sdělíme Vám naší cenovou nabídku, která je nezávazná a je pouze na Vás, zda ji akceptujete. Následně je sepsána kupní smlouva, dořeší se všechny podrobnosti ohledně výkupu a platby na Váš účet.

 Máte doma porcelán nebo sklo a chcete to prodat nebo zjistit jeho aktuální tržní cenu?

VYKUPUJEME PŘEDMĚTY

 • porcelán a sklo po celé České a Slovenské republice;
 • různé motivy a značky;
 • porcelán, sklo, keramiku, majoliku;
 • figurální porcelán, vázy, karafy, zvířata a další.

 

Pokud máte zájem o vykoupení vašeho porcelánu nebo celé sbírky, případně pozůstalosti, neváhejte nás kontaktovat emailem na adrese: vykup@antikpraha.eu, do předmětu uveďte prosím odkud jste. Do textu napište víc informací: rozměry porcelánu; původ; značku, pokud je Vám známa; případně stáří nebo další relevantní detaily, které by Vám mohli dopomoct k vyšší výkupní ceně. Fotky by neměly být rozmazané, prosíme o zaslání v dobré kvalitě a rozlišení.

V příloze nám prosím zašlete dostatek fotografií, konkrétně ke každému kusu:

 • fotku zepředu;
 • fotku zezadu;
 • spodní stranu, pokud je porcelán značen.

 

Výkupní cena se řídí aktuální tržní cenou, poptávkou našich klientů, popularitou dané značky a dalších různých aspektů, včetně zaměření našeho Antiku. Snažíme se Vám nabídnout vždy maximální cenu ve chvíli, kdy se rozhodnete o výkup. Pokud máme zájem o Váš porcelán (sklo), sdělíme Vám naší cenovou nabídku, která je nezávazná a je pouze na Vás, zda ji akceptujete. Následně je sepsána kupní smlouva, dořeší se všechny podrobnosti ohledně výkupu a platby na Váš účet.

Zájemce o prodej uděluje souhlas, aby společnost VITA HERB s.r.o., IČ: 05603714, se sídlem Rostislavova 1362/24, 140 00 Praha 4, zapsána pod spisovou značkou 266775 C, Městský soud v Praze, aby vykonávala svým jménem a na svůj účet v časově, množstevně a územně neomezeném rozsahu majetková práva k zaslaným obrazovým snímkům (fotografiím) uměleckých děl, které zájemce vytvořil nebo nechal vytvořit, a předal odpovědné osobě Antiku Praha za účelem zjištění zájmu společnosti VITA HERB s.r.o. o nákup jimi zaznamenaných uměleckých děl, a po dohodě i za účelem následného prodeje těchto uměleckých děl. Zájemce svoluje ke všem způsobům užití těchto obrazových snímků včetně jejich vystavování, rozmnožování, rozšiřování včetně sdělování veřejnosti, půjčování a pronájmu, úpravám, zpracování, spojení s jiným dílem, zařazení do díla souborného, užití pro komerční účely a k užití bez uvádění autorství. Licence se poskytuje jako nevýhradní a bezúplatná. Společnost VITA HERB s.r.o. není povinna poskytnutou licenci využít. Společnost VITA HERB s.r.o. je oprávněna práva vyplývající z licence, zcela nebo zčásti poskytnout třetím osobám, a to i opakovaně, nebo tuto licenci třetím osobám zcela nebo zčásti postoupit.

 
 

Záznamy nebyly nalezeny...