Redirecting to another URL

Ours NEW 360° Gallery on www.antikpraha.com

O nás

Tak nádherné kusy zde v ČR téměř nejsou k vidění, natož k zakoupení, proto pro vás monitorujeme skrz celý svět internetový trh se starožitnostmi. 

Jako jediní v České republice vlastníme unikátní sbírku tanečnic ve stylu Art deco v raritním Saxe dekoru - červené barvě. Protože jsou zatím k vidění pouze v naší 360° online galerii na webu - www.antikpraha.com, připravili jsme pro sběratele EXKLUZIVNÍ KALENDÁŘ v limitované edici, který je opravdu luxusní záležitostí. Jsou na něm použity ty nejmodernější technologie 3D zlacení a 3D lakování, což dodává každé fotce realistický rozměr. Více informací o kalendáři naleznete v článku na blogu.

Dalším pilířem našeho konceptu je české sklo, které má světový věhlas již více než století. Pořád se drží na předních příčkách v autorské tvorbě i designu, proto se snažíme pro vás hledat krásné a nadčasové kousky, které doplní vizuální vzhled k dokonalosti každého interiéru nebo exteriéru.

Pokud sháníte něco konkrétního, napište nám svou poptávku. Jakmile se to na trhu objeví, budete o tom vědět mezi prvními!

Poptáváme taky československé umělce v oblasti výtvarného umění. Máte nějaký obraz nebo jiné věci a nevíte co s nimi? Pošlete nám kvalitní fotografie a my následně poskytneme nezávazné posouzení a předběžné ocenění aktuálních cen na trhu, případně nabídku k výkupu v případě oboustranného zájmu.

Věříme, že se trefíme do vkusu i vám a že u nás najdete něco pěkného pro potěšení oka nebo dárek pro někoho blízkého. Případně zainvestujete do něčeho výjimečného, kde můžete kromě větší krásy získat i větší hodnotu.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...