VÝKUP

Home » VÝKUP

Jedním z cílů našeho antiku je přiblížení umění všem, kteří obdivují a sbírají krásné věci, stejně jako my. Proto u nás můžete objevit zajímavé díla v různých cenových hladinách, aby si mohl vybrat opravdu každý podle svého vkusu. Můžete zde koupit obraz jak od akademického malíře, tak i obraz nesignován, případně od malíře, který není známý, ale pro nás byl něčím zajímavý.

 

! MOŽNOST KOMISIONÁLNÍHO PRODEJE !

 

Máte doma obraz a chcete ho prodat?

VYKUPUJEME OBRAZY

 • známých i méně známých autorů po celé České a Slovenské republice;
 • různé motivy a náměty;
 • olejomalby, kombinované techniky, staré malby, starožitné obrazy;
 • krajiny, portréty, historické obrazy, obrazy zvířat a další.

Pokud máte zájem o vykoupení vašeho obrazu nebo celé sbírky, případně pozůstalosti, neváhejte nás kontaktovat emailem na adrese: vykup@antikpraha.eu, do předmětu uveďte prosím odkud jste. Do textu napište víc informací: rozměry obrazu; původ obrazu; autora, pokud je Vám znám; případně stáří nebo další relevantní detaily, které by Vám mohli dopomoct k vyšší výkupní ceně obrazu. Fotky by neměly být rozmazané, prosíme o zaslání v dobré kvalitě a rozlišení.

V příloze nám prosím zašlete dostatek fotografií, konkrétně ke každému obrazu:

 • přední stranu obrazu;
 • zadní stranu obrazu;
 • samostatně přiblíženou signaturu, pokud je obraz podepsán.

Výkupní cena obrazů se řídí aktuální tržní cenou, poptávkou našich klientů, popularitou daného autora a dalších různých aspektů, včetně zaměření našeho Antiku. Snažíme se Vám nabídnout vždy maximální cenu ve chvíli, kdy se rozhodnete obraz prodat. Pokud máme zájem o Váš obraz, resp. obrazy, sdělíme Vám naší cenovou nabídku, která je nezávazná a je pouze na Vás, zda ji akceptujete. Následně je sepsána kupní smlouva, dořeší se všechny podrobnosti ohledně výkupu a platby na Váš účet.

 

Máte doma porcelán nebo sklo a chcete to prodat?

VYKUPUJEME

 • porcelán a sklo po celé České a Slovenské republice;
 • různé motivy a značky;
 • porcelán, sklo, keramiku, majoliku;
 • figurální porcelán, vázy, karafy, zvířata a další.

Pokud máte zájem o vykoupení vašeho porcelánu nebo celé sbírky, případně pozůstalosti, neváhejte nás kontaktovat emailem na adrese: vykup@antikpraha.eu, do předmětu uveďte prosím odkud jste. Do textu napište víc informací: rozměry porcelánu; původ; značku, pokud je Vám známa; případně stáří nebo další relevantní detaily, které by Vám mohli dopomoct k vyšší výkupní ceně. Fotky by neměly být rozmazané, prosíme o zaslání v dobré kvalitě a rozlišení.

V příloze nám prosím zašlete dostatek fotografií, konkrétně ke každému kusu:

 • fotku zepředu;
 • fotku zezadu;
 • spodní stranu, pokud je porcelán značen.

Výkupní cena se řídí aktuální tržní cenou, poptávkou našich klientů, popularitou dané značky a dalších různých aspektů, včetně zaměření našeho Antiku. Snažíme se Vám nabídnout vždy maximální cenu ve chvíli, kdy se rozhodnete o výkup. Pokud máme zájem o Váš porcelán (sklo), sdělíme Vám naší cenovou nabídku, která je nezávazná a je pouze na Vás, zda ji akceptujete. Následně je sepsána kupní smlouva, dořeší se všechny podrobnosti ohledně výkupu a platby na Váš účet.

Zájemce o prodej uděluje souhlas, aby společnost VITA HERB s.r.o., IČ: 05603714, se sídlem Rostislavova 1362/24, 140 00 Praha 4, zapsána pod spisovou značkou 266775 C, Městský soud v Praze, aby vykonávala svým jménem a na svůj účet v časově, množstevně a územně neomezeném rozsahu majetková práva k zaslaným obrazovým snímkům (fotografiím) uměleckých děl, které zájemce vytvořil nebo nechal vytvořit, a předal odpovědné osobě Antiku Praha za účelem zjištění zájmu společnosti VITA HERB s.r.o. o nákup jimi zaznamenaných uměleckých děl, a po dohodě i za účelem následného prodeje těchto uměleckých děl. Zájemce svoluje ke všem způsobům užití těchto obrazových snímků včetně jejich vystavování, rozmnožování, rozšiřování včetně sdělování veřejnosti, půjčování a pronájmu, úpravám, zpracování, spojení s jiným dílem, zařazení do díla souborného, užití pro komerční účely a k užití bez uvádění autorství. Licence se poskytuje jako nevýhradní a bezúplatná. Společnost VITA HERB s.r.o. není povinna poskytnutou licenci využít. Společnost VITA HERB s.r.o. je oprávněna práva vyplývající z licence, zcela nebo zčásti poskytnout třetím osobám, a to i opakovaně, nebo tuto licenci třetím osobám zcela nebo zčásti postoupit.